0 800 330 034

Про компанію

З моменту свого заснування в 1996 році підприємство «АзовСинтез» безперервно розвивалося, становячись впливовим дистриб’ютором хімічної продукції на ринку України. В даний час підприємство представляє хімічні продукти та сировину більше ніж від 25 зарубіжних виробників. Ми є офіційними дистриб'юторами великого виробництва з наших зарубіжних постачальників і маємо ексклюзивні права на поставку в Україні багатьох із вироблених хімічних продуктів і сировин. Наші склади розташовані в крупних містах України ( Киев, Днепропетровськ ).

1996-2000 рр

Українська компанія «АзовСинтез» розпочала свою діяльність у вересні 1996 року, коли було відкрито перший офіс та склад у Бердянську. «АзовСинтез» починав свою діяльність з поставок сировини великим промисловим підприємствам, таким як Бердянський нафтомаслозавод, Південгідромаш, Азовкабель, завод РТІ, Бердянський завод скловолокна, У цей час промислові підприємства розраховувалися за поставлену сировину своєю продукцією, тому нашій компанії довелося налагодити реалізацію широкого асортименту. продукції на території України та країн СНД. То справді був період становлення підприємства, накопичення початкового капіталу, набуття досвіду у бізнесі. Компанія швидко стала на ноги і вже в 2000 році змогла знайти та визначити свої дві основні галузі діяльності, якими займається і сьогодні – це експорт/імпорт хімічної сировини та продаж будівельних матеріалів.
1996-2000 рр

2000-2008 рр

З 2000 року починається різке зростання оборотів компанії завдяки правильній стратегії, грамотному менеджменту та зусиллям усіх співробітників компанії, було зроблено серйозний крок уперед у розвитку фірми. Серед наших українських покупців — виробники гумотехнічних матеріалів та склопластиків, полімерів, миючих засобів та косметики, підприємства нафтохімічної промисловості, машинобудування, металургії тощо. Кількість співробітників, які працюють у компанії, перевищила 60 осіб.
2000-2008 рр

Теперішній час

До середини 2012 року компанія вже мала стабільне фінансове становище та заслужену репутацію серед зарубіжних та вітчизняних виробників. Сучасна технічна база, пристойні умови праці, високопрофесійний колектив, власні складські та офісні площі, відсутність боргів дозволили подолати наслідки кризи 2008 року та зберегти працівників та компанію. Було ухвалено рішення про значне розширення сфери діяльності фірми та асортименту товарів, пропонованих українським покупцям. Було переглянуто стратегію компанії та визначено її місію. Серйозно розширено штат кваліфікованих працівників. Сьогодні загальна площа складів становить понад 2.000 м2. Кількість працівників понад 60 осіб. Професіоналізм, відповідальність, ретельно та продумано вибудовані відносини з постачальниками та клієнтами забезпечують нашу високу конкурентоспроможність, фінансову стабільність і сталий розвиток.
Теперішній час

Доставка продукції

Продукцію ви можете отримати на наших складах або замовити її доставку будь-яким зручним для вас способом. Наша компанія доставляє замовлення на всій території України. За бажанням клієнта замовлення може бути доставлений за адресою одержувача або на обраний склад кур'єрської служби. Ми забезпечуємо оперативну доставку та збереження вантажів завдяки співпраці з лідерами вітчизняного ринку вантажоперевезень, таких як:

  • Нова Пошта
  • САТ
  • Автолюкс
  • Делівері

Так само за необхідності ми можемо доставити придбаний товар найманим чи власним транспортом підприємства до складу покупця. Фахівці відділу логістики нашої компанії забезпечують безпечну та своєчасну доставку великотоннажних та небезпечних вантажів.