0 800 330 034

Стеарат алюмінію

Походження: Індія
Торгова марка: UNIFLOW

Відвантаження товару здійснюється з наших складів у Києві, Дніпрі та Одесі. Також ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами. Для наших постійних клієнтів можливі персональні знижки та умови доставки/оплати.

Ціни та розрахунок вартості

Постачається в упаковці - мішки по 20 кг
На складі
Вага, кг Ціна за кг
20 - 500 150.00
520 - 2 000 109.80
5 000 та більше 98.40
Введіть кількість
Вартість замовлення
Характеристики
Зміст алюмінію % у межах
12-16
Зольність, %
18-20
Температура плавлення, ° С не менше
150-160
Електроліти % не більше
2,0
Вологість, % не більше
1,5
Вільні жирні кислоти, % не більше
5,0
Інші показники залежать від конкретної марки продукту та надаються за запитом.
Хімічна формула: С54Н105О6AL
Номер CAS 637-12-7
Эмпірічна формула: 20

Стеарат алюмінію (також відомий як моностеарат алюмінію) – поверхнево-активна речовина, алюмінієва сіль стеаринової кислоти або суміші стеаринової кислоти та синтетичних жирних кислот. Стеарат алюмінію є білий дрібнокристалічний порошок. Не розчинний у воді, етиловому спирті та етиловому ефірі. Розчинний у лугу, скипидарі, маслі, гасі та розчинниках (бензол та ін.) При змішуванні з маслами речовина утворює густий гель, який застосовується як мастило в промисловості.

Застосування

  • У пластмасах використовується як мастило для виробництва поліамідів та термореактивних пластмас.
  • У друкованих фарбах він корисний для згущення та покращення суспензії завдяки своїм високим гелеутворюючим властивостям.
  • У мастилах та консистентних мастилах використовується для покращення прозорості, в'язкості та водовідштовхувальних властивостей.
  • Діє як піногасник і забезпечує високу термостійкість при додаванні в мастильні матеріали.
  • Використовується як мастильний матеріал для обробки металу.
  • У фарбах використовується для покращення пігментної суспензії, контролю в'язкості та блиску, водостійкості, а також для покращення чистоти та проникнення.
  • У гумовій промисловості використовується як присипка для запобігання прилипання невулканізованих гумових листів.
  • У будівництві покращує водостійкість бетону та цементу.

Стеарат алюмінію, як і стеарат цинку і магнію стеарат, представляє групу маталевих мил. Їх застосовують як засоби, що покращують розлив, як змащувальну речовину, гідрофобного засобу. Знаходить стеарат алюмінію застосування так само як піногасник прісних і високомінералізованих розчинів при додаванні 0.5% у вигляді 10% - ного розчину в дизельному паливі. Гель стеарату алюмінію легко розчинний у сполучних, що складаються з природних або синтетичних смол, розчинених в ароматичних або аліфатичних вуглеводнях. Введення подібних добавок дозволяє підвищувати в'язкість і, отже, зменшувати швидкість закінчення друкованих фарб.

Мастила на основі цієї солі алюмінію відрізняються високими гідрофобними властивостями, а також демонструють хорошу адгезію щодо металевих поверхонь. Тому широко використовуються для захисної обробки різних металевих виробів від впливу вологи. У пластмасопереробній промисловості стеарат алюмінію застосовується виготовлення консистентних мастил, для модифікації технологічних властивостей полімерних розплавів і згущення мінеральних масел. Знаходить застосування стеарат алюмінію і при бурінні нафтових свердловин як піногасник.