0 800 330 034

Стеарат кальцію (кальцій стеариновокислий)

Походження: Індія
Торгова марка: UNIFLOW

Відвантаження товару здійснюється з наших складів у Києві, Дніпрі та Одесі. Також ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами. Для наших постійних клієнтів можливі персональні знижки та умови доставки/оплати.

Ціни та розрахунок вартості

Постачається в упаковці - мішки по 15 кг
На складі
Вага, кг Ціна за кг
15 - 585 124.98
600 - 1 800 119.94
12 000 та більше 65.76
Введіть кількість
Вартість замовлення
Характеристики
CaO %
9-10
pH4
8-10,5
Залишок на ситі 300 меш % не більше
0,5
Температура плавлення, ° С не менше
150-160
Електроліти % не більше
0,5
Інші показники, такі як вміст вільних жирних кислот, об'ємна щільність, вологість і т.п. залежить від конкретної марки продукту та подаються за запитом.
Номер CAS 1592-23-0
Эмпірічна формула: С36Н70О4Са

Стеарат кальцію — хімічна сполука, сіль кальцію та стеаринової кислоти, безбарвна (біла) речовина, дрібнодисперсна порошкоподібна маса помірної щільності, однорідний порошок, не розчинний у воді. Розчинення піддається в бензині, метилбензолі, етиловому спирті та інших органічних розчинниках. Токсичністю по відношенню до організму людини не має і оперативно з нього виводиться. До підвищених температур виявляє стійкість. При поєднанні зі свинцевими стабілізаторами дає синергічний ефект. При дії на ПВХ здійснює термічну стабілізацію.

Стеарат кальцію, один з найчастіше використовуваних стеаратів металів для промислового комерційного застосування, є нетоксичним і неподразним карбоксилатом кальцію, він комерційно проводиться реакцією стеаринової кислоти з оксидом кальцію. Виготовляється у вигляді білого воскоподібного порошку.

Хоча стеарат кальцію має безліч застосувань, більша частина його використовується як мастильний матеріал у пластмасовій та гумовій промисловості, при виробництві ПВХ, як засіб проти слежування при переробці гуми.

Стеарат кальцію вказаний як «загалом безпечний» у базі даних FDА і використовується і у виробництві пероральних лікарських форм та цукерок у фармацевтичній та харчовій промисловості

Окрім вищезазначених застосувань, стеарат кальцію також знаходить застосування у будівництві, особистої гігієни та паперової промисловості. Продукт широко використовується як гідроізоляційний матеріал. Стеарат кальцію змішується з бетоном і використовується у будівництві будівель, підлог, а також у виробництві збірних конструкцій Стеарат кальцію використовується у вигляді порошку в будівельних розчинах та замазка, а також у вигляді емульсій для збірних систем

Розширення застосування кальцію стеарату в гумовій промисловості одна з ключових тенденцій, що на ринку. Ці стеарати, включаючи цинк, магній кальцій, використовуються для запобігання коагуляції не затверденої гуми, а також для вилучення кінцевого продукту з форм при переробці вулканізованої гуми: Згідно зі звітом, зростання світової індустрії пластмас є одним із ключових драйверів цього ринку. Стеарат кальцію широка використовується у виробництві пластмас, а як мастило при виробництві смоли ПВХ, а також як нейтралізатор, стабілізатор кольору та деагломератор у різних галузях застосування поліпропілену та поліетилену.

Стеарат кальцію це карбоксилат кальцію, що класифікується як кальцієве Мило. Стеарат кальцію входить до складу деяких мастил, поверхнево-активних речовин, а також багатьох харчових продуктів.

Область застосування:

  • В якості термостабілізатора при виготовленні виробів з поліолефінів, ПВХ, полістиролу, поліаміду, а також як внутрішній мастил.
  • В якості стабілізатора/змащувального агента при виробництві поліолефінових компаундів, кольорових та білих суперконцетратів полімерів.
  • як загусник мастильних матеріалів;
  • як гідрофобізатор для цементу і тканин у виробництві вапняно-цементних будматеріалів;
  • під час виготовлення трубних та кабельних термопластів;
  • в лакофарбовій промисловості як допоміжний сикатив та матуючий агент;
  • у ливарних формувальних сумішах як лубрикант;
  • у парфумерії та медицині;
  • емульгатор для косметичних препаратів.