0 800 330 034

Стеарат натрію

Походження: Індія
Торгова марка: UNIFLOW

Відвантаження товару здійснюється з наших складів у Києві, Дніпрі та Одесі. Також ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами. Для наших постійних клієнтів можливі персональні знижки та умови доставки/оплати.

Ціни та розрахунок вартості

Постачається в упаковці - мішки по 25 кг
Немає в наявності
Вага, кг Ціна за кг
25 - 500 92.40
525 - 5 000 84.00
5 500 та більше 78.00
Введіть кількість
Вартість замовлення
Характеристики
Зольність, %
9,5-11,5
Температура плавлення, ° С не менше
200-240
Електроліти % не більше
2,0
Вологість, % не більше
3,0
Вільні жирні кислоти, % не більше
3,0
Інші показники залежать від конкретної марки продукту та надаються за запитом.
Хімічна формула: С18Н35О2NA
Номер CAS 822-16-2

Стеарат натрію (синоніми: октадеканоат натрію, стеариновокислий натрій) являє собою натрієву сіль стеаринової кислоти або суміші солей стеаринової та синтетичних жирних кислот. Являє собою білу або білу з жовтим відтінком порошкоподібну речовину зі слабким жирним запахом. Погано розчиняється у холодній воді, не розчиняється у багатьох органічних розчинниках, розчиняється у спирті, гарячій воді. Аніонна поверхнево-активна речовина (ПАР). Одержують нейтралізацією спиртового розчину стеаринової кислоти розчином натрію гідроксиду або карбонату натрію.

Застосування

  • У виробництві миючих засобів, компонент шампунів, фарб для волосся, мила;
  • У виробництві поліолефінів, каучуків та гуми, у сухих будівельних сумішах;
  • В якості добавки до зубної пасти, косметичних кремів;
  • Згущувач мастил, стабілізатор та мастило для формування поліамідів;
  • Антивіспівуюча добавка в харчовій промисловості;
  • Антивспінювач у поверхнево-активних речовинах;
  • Як нуклеюючий агент (прискорює кристалізацію полімерів) при переробці термопластиків;
  • Лубрикантом у паперовій промисловості

Як натрієва сіль стеаринової кислоти, стеарат натрію є високофункціональним матеріалом, який можна застосовувати в різних областях, особливо в косметичних складах, де він ефективний для стабілізації емульсій, таких як лосьйони, для надання продуктам більшої густоти та в'язкості. Також використовується стеарат натрію в компонентах зубної пасти, дезодорантах, в яких він може служити як основний компонент мила, отриманого шляхом омилення масел і жирів. Як миюча основа використовується не тільки в шампунях, а й у пінах для гоління, а також як добавка в сухих духах та дезодорантах. Використання стеарат натрію в косметиці обумовлено тим, що це одна з натрієвих солей жирних кислот, що найменш викликають алергію. У фармацевтичній промисловості стеарат натрію використовується як поверхнево-активна речовина для поліпшення розчинності гідрофобних сполук при виробництві різних пін для рота. Також він використовується у гліцеринових супозиторіях. Антивспенивающая дія стеарату натрію обумовлена тим, що на межі розділу рідкої та газової фази він може утворювати нерозчинну в рідині непроникну плівку, тим самим підвищуючи поверхневий натяг і запобігаючи утворенню бульбашок газу, тобто піни. Крім того, стеарат натрію може застосовуватися при виробництві латексних фарб, каучуків, чорнила, а також у складі деяких харчових добавок та ароматизаторів. А як сполучна, емульгатор і антислежувач, стеарат натрію використовується як пластифікатор в основі жувальної гумки.