0 800 330 034

Триосновний сульфат свинцю (ТОСС)

Походження: Индія
Торгова марка: UNIFLOW

Трьохосновний сульфат свинцю – поширений стабілізатор, ефективний та економічно вигідний при виробництві виробів з твердого ПВХ для зовнішнього використання та кабельного пластикату, де з'єднання свинцю сприяють тривалому збереженню еластичності при атмосферному старінні кабельного пластикату.

Відвантаження товару здійснюється з наших складів у Києві, Дніпрі та Одесі. Також ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами. Для наших постійних клієнтів можливі персональні знижки та умови доставки/оплати.

Ціни та розрахунок вартості

Постачається в упаковці - мішки по 25 кг
Немає в наявності
Вага, кг Ціна за кг
25 - 1 975 111.96
2 000 та більше 103.20
Введіть кількість
Вартість замовлення
Характеристики
вміст свинцю,% не менше
80
Залишок після прожарювання, % не менше
95
Залишок на ситі 45 мікрон, макс.
0,20
Значення pH
7.0-7.5
Вологість, % не більше
0.5
Інші показники залежать від конкретної марки продукту та надаються за запитом.
Хімічна формула: 3PbO.PbSO4H2O
Номер CAS 12397-06-7

Сульфат свинцю триосновний, він же свинець сірчанокислий - це хімічна сполука, яка за нормальних умов зустрічається у вигляді порошку або гранул білого, або кремового кольору без видимих домішок, має солодкий смак, при цьому досить токсичний, при 200°C починає втрачати пов'язану воду, відрізняється повною нерозчинністю у воді, розчиняється в азотній та гарячих соляних кислотах, частково розчинний в оцтовій кислоті, не схильний до розпаду солей на іони. Без займистості та корозійної активності легко вбирає вологу, у вологому стані може жовтіти. Має чудову електроізоляційну здатність. Стійкий до високих температур, світла, ультрафіолетових променів

Застосування

  • сильний стабілізатор у ПВХ виробництві для високих температур, без ефекту мастила
  • при переробці непластифікованого ПВХ методами екструзії та лиття під тиском.
  • при отриманні термостійких волокон із сополімерів вінілхлориду та фторвінілових сполук, підвищує стійкість їх фарбування
  • термостабілізатор загального призначення під час виробництва жорсткого ПВХ (профіль, панель тощо)
  • при виробництві підвіконня, ПВХ панелей, іншого технічного профілю ПВХ
  • при виробництві кабельних компаундів та електроізоляційної стрічки
  • у взуттєвій промисловості
  • в лабораторній практиці
  • в гумово-технічній промисловості та ін.

Трьохосновний сульфат свинцю – поширений стабілізатор, ефективний та економічно вигідний при виробництві виробів з твердого ПВХ для зовнішнього використання та кабельного пластикату, де з'єднання свинцю сприяють тривалому збереженню еластичності при атмосферному старінні кабельного пластикату. Відсутність розпаду солей на іони робить ТОСС ідеальним стабілізатором покриття електрокабеля. Він спеціально розроблений насамперед для отримання кабельного пластикату ПВХ, що переробляється на швидкісних і надшвидкісних лініях. Забезпечує відмінну термостабільність у компаундах, що потребують тривалого нагрівання. Активний компонент стабілізатора пов'язує HCL утворюючи інертний хлорид свинцю.

На відміну від хлоридів деяких інших металів, хлорид свинцю не має дестабілізуючої дії на ПВХ. Хлорид свинцю інертний. Іншою перевагою основних солей свинцю є здатність до утворення комплексів для стабілізації лабільних атомів хлору.

ТОСС забезпечує відмінну термостабільність в ПВХ композиціях, що вимагають тривалого нагрівання, захищає полімер від деструкції в процесі переробки різними методами (лиття під тиском, екструзія, каландрування), в результаті цього вони мають чудову електроізоляційну здатність, стійкість до високих температур, світла, ультрафіолетовим променем, покращується початковий колір виробів. За допомогою ТОСС можливе одержання білих непрозорих виробів. Однак, триосновний сульфат свинцю не надає дії, що змащує, тому його рекомендується застосовувати в поєднанні зі стеаратами.

При отриманні термостійких волокон із сополімерів вінілхлориду та фторвінілових сполук, додавання ТОСС підвищує стійкість кольору в цих з'єднаннях та покращує колір виробів, до яких додається.

Використання ТОСС обмежується його токсичністю. Для зменшення шкідливого на організм у процесі переробки ПВХ намагаються гранулювати порошок, обробляти поверхню оліями, жирними кислотами та його солями, створювати рідкі стабілізатори. Іншим недоліком ТОСС є здатність до утворення темних плям у присутності сірковмісних сполук, погана диспергуваність, низька взаєморозчинність з ПВХ, неможливість отримання прозорих виробів. Інтенсивний розвиток технологій та відповідальний підхід до екологічної проблеми призвів до появи стабілізаторів зі зниженим вмістом свинцю, при збереженні позитивних властивостей цього важкого металу.