0 800 330 034

Галузь застосування

Смазки, герметики, поліролі

Список товарів, які ми постачаємо виробникам герметиків, поліролей та мастильних матеріалів.
Парафіни входять у хімічну реакцію з хлором, внаслідок чого виходять хлорпохідні парафіни, що використовуються як хімічна сировина для присадок до нафтових олій. Стеарат кальцію входить до складу пластичних мастил, виступаючи їх загусником
Смазки, герметики, поліролі

Косметична промисловість

Тверді парафіни знаходять широке застосування у виробництві косметичної продукції: під час виготовлення вазелінів, кремів, мила, декоративної косметики. Широке застосування парафіну області омолодження обумовлюється його високої теплоємністю.
Стеарат натрію міститься в мильній основі. Стеарат натрію утворює багату піну, тому що не розчиняється у воді. Стеарат магнію застосовується в косметиці як антислежування наповнювача. Може використовуватись як білий матовий пігмент. Покращує агдезію декоративної косметики до шкіри.
Косметична промисловість

Виробництво свічок

Свічки виготовляються з декількох видів матеріалів, кожен з яких має свої особливості:
парафін – найпоширеніший варіант, доступний за ціною та пропозиціями;
стеарин – використовується переважно для виробництва різьблених свічок та як добавка до парафіну для підвищення його міцності;
віск – натуральна сировина з високими параметрами всіх якостей, але дуже дорога;
Найпопулярнішим матеріалом у свічковому бізнесі є парафін: технічний використовується для господарських свічок, а харчовий – для кулінарних та декоративних. Щоб парафінові вироби не гнулися, парафінову основу вводиться 20% стеарину.
Виробництво свічок

Виробництво ПВХ та ЕВА

Солі металів на основі стеаринової кислоти, такі як стеарат алюмінію, стеарат кальцію, стеарат кобальту, магнію стеарат, стеарат натрію і стеарат цинку, широко застосовуються як термостабілізатори полімерів (наприклад, ПВХ), у виробництві штучних шкір і лінолеумів, при різній переробці пластмас.
Виробництво ПВХ та ЕВА

Картон, деревообробка

Парафін застосовують для покриття та просочення паперу та картону з метою запобігання прокисанню водяної пари та надання жиростійкості пакувальним матеріалам, а також для збільшення їх міцності при впливі води.
У деревообробці парафіни служать для захисту дерева від гниття, проникнення вологи. Використовують його і для виробництва сірників та олівців.
Картон, деревообробка

Лакофарбова промисловість

У лакофарбовій промисловості стеарати використовують як матуючий агент для фарб, білила цинкові – як пігмент, стеарат цинку надає фарбам блиск.
Тальк знайшов широке застосування у лакофарбовій промисловості, т.к. добре змочується і формує дисперсії з плівкоутворюючими речовинами. Має хімічну інертність і надає ЛФМ структурну в'язкість. Фарба на основі тальку відрізняється підвищеною стійкістю до дряпання та стирання, атмосферостійкістю.
Лакофарбова промисловість