0 800 330 034

Стеарат цинку

Походження: Індія
Торгова марка: UNIFLOW

Відвантаження товару здійснюється з наших складів у Києві, Дніпрі та Одесі. Також ми співпрацюємо з усіма кур'єрськими службами. Для наших постійних клієнтів можливі персональні знижки та умови доставки/оплати.

Ціни та розрахунок вартості

Постачається в упаковці - мішки по 20 кг
На складі
Вага, кг Ціна за кг
20 - 580 69.48
600 - 1 800 64.98
12 000 та більше за запитом
Введіть кількість
Вартість замовлення
Характеристики
Залишок на ситі 300 меш % не більше
0,1
Масова частка оксиду цинку, %, в межах
13-14
Температура плавлення, ° С не менше
118-121
Електроліти % не більше
0,2 max
Інші показники, такі як вміст вільних жирних кислот, об'ємна щільність, вологість і т.п. залежить від конкретної марки продукту та подаються по запиту.
Хімічна формула: C36H70O4Zn / Zn(C18H35O2)2
Номер CAS 557-05-1

Стеарат цинку-аморфний білий порошок. Добре розчиняється в етанолі, метанолі, бензолі, толуолі. У воді не розчиняється, сильно виражені гідрофобні властивості. Не розчиняється також у ефірах, кетонах, частково розчиняється у розведених мінеральних кислотах. Стеарат цинку – це поверхнево-активна речовина.

Застосування

 • Вживається у виді активатора вулканізації та пластифікатора гум.
 • Використовують при виготовленні прозорих гум.
 • Вживається для пластифікації гумових сумішей.
 • Використовує як припудрювач для відведення злипання гумових сумішей і різних гумових виробів.
 • У виробництві виробів порошкової металургії використовується як змащувальна та збільшувальна зносостійкості добавки.
 • Застосовується як змащувальний компонент при переробці розливних видів пластмас.
 • Є термостабілізатором та світлостабілізатором виробів із ПВХ, дуже часто застосовується разом із стеаратами кальцію, свинцю, барію, кадмію.
 • Використовується у виді змащувальної речовини, яка запобігає прилипанню прес-матеріалів до валків, шнеків.
 • У парфумерній промисловості вживають у косметичних порошкоподібних виробах, а пудру іноді використовують як гідрофобізуючий компонент.
 • У будівництві використовується як гідрофобне додавання для сухих штукатурних змішувань.
 • В керамічній промисловості як добавка, що покращує в'язкість і надає пластичність масі, а також надає виробу цілісності.
 • Використовується як вирівнюючий агент у поліуретанових та нітроцелюлозних лаках.

Стеарат цинку "цинкове мило", яке відштовхує воду. Використання стеарату цинку спостерігається при виробництві прес-порошків як змащувальну речовину. Застосовується як ущільнююче мастило в складноефірних просоченнях для склонаповнених преміксів, листових формувальних матеріалів. Використовується як мастило ряду пластмас, світло- та термостабілізатор виробів з ПВХ, при виробництві пакувальної плівки, взуттєвих пластиків, штучних шкір, лінолеуму т.п.

Вживається у вигляді активатора вулканізації та пластифікатора гум. Дуже часто його використовують для виготовлення прозорих гум. Використовується також пластифікації гумових сумішей. Використовує як припудрювач для відведення злипання гумових сумішей і різних гумових виробів. Використовуються як антиблокуюче мастило у виготовленні каучуків. Дозування стеарату цинку при застосуванні у вигляді активатора вулканізації та пластифікатора гум 2 - 5% мас.

У парфумерній та косметичній промисловості – у пудру, порошкоподібні засоби як гідрофобізуючий компонент, покращує прилипання та покривність порошків, покращує текстуру як лубрикант,як барвника.

У будівництві – для виробництва сухих штукатурних сумішей як гідрофобізуюча добавка.

У паперовій промисловості – як допоміжний компонент для надання однорідності та кращого перемішування для спеціальних сортів паперу та картону.